weterani call center w akcji, czyli

O NAS

Projekt szkoleniowy TELEMARKETING is the KING tworzy grupka weteranów call center, którzy łącznie mają blisko 40-letnie doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta. Każdy z nas zaczynał od najniższego szczebla pracując jako telefoniczny opiekun klienta/telemarketer i oferował produkty oraz usługi różnego typu. Sprzedawaliśmy garnki, zapraszaliśmy na prezentację kołder z merynosa, oferowaliśmy usługi windykacyjne, sprzedawaliśmy ofertę telekomów, call center outsourcing, zawsze efektywne działania SEO i wiele, wiele innych. Wspinając się wyżej po drabince kariery udało nam się przeprowadzić setki skutecznych szkoleń i napisać niezliczone ilości skryptów dla telemarketerów. To właśnie ogromne doświadczenie i różnorodność realizowanych projektów stanowi siłę naszego projektu. Tym chcemy się z Państwem podzielić (i to chcemy Państwu sprzedać:).

 

W morzu niezliczonych ofert wsparcia szkoleniowego projekt TELEMARKETING is the KING wyróżnia się:

 

Pozytywne szkolenia w skład którego wchodzą: perswazyjny telemarketing, usługi call center, rozmowa sprzedażowa

Unikatowym, pełnym luzu podejściem do szkolenia.

zasada nr 1: by mieć z tego fun!

Naszą misją jest wykorzystanie takich form szkoleniowych i przeprowadzanie szkoleń w taki sposób, by każdy z uczestników wyciągnął z tego jak najwięcej dla siebie i przy okazji miał fun oraz czuł się swobodnie. Uczestniczyliśmy w wielu szkoleniach obserwując trenerów, którzy potrafili usypiać cegły. Mimo, że byli dobrze przygotowani merytorycznie i przynosi na szkolenia tony przydatnych materiałów szkoleniowych, to ich pracy przeważnie towarzyszył charakterystyczny zieeew, a szkoleni adepci telemarketingu zapominali o warsztacie 15 minut po opuszczeniu salki szkoleniowej. 

 

 

czyli jak skutecznie sprzedawać przez telefon?

Case study - największe błędy sprzedaży

 

zasada nr 2: ucz się na błędach innych,

a nie na swoich

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu z zakresu obsługi klienta na call center przerobiliśmy praktycznie wszystkie możliwe błędy telemarketerów. Bazowanie na największych fuck-upach w branży jest bardzo wymowne dla uczestników naszych szkoleń, a omijanie błędów szerokim łukiem wynosi standard rozmowy na zupełnie inny level. 

 

skuteczny telemarketing-  porady jak sprzedawać przez telefon

Wiarą, że telemarketing może być cool a praca na call center rozwija.

zasada nr 3: uroki z pracy na słuchawce

Nasz projekt tworzony jest przez doświadczonych menadżerów, którzy przez lata zmagali się z problemem rotacji na call center. Mimo wielu stereotypów udało nam się zbudować skuteczne teamy, w skład których wchodzą telemarketerzy z kilkunastoletnim stażem.

telemarketing

is the

jak podnieść skuteczność na call center

wróć do bazy

porady telemarketing na linked in
facebook porady dla telemarketerów

TELEMARKETING is the KING - szkolenia z telemarketingutechniki sprzedaży telefonicznej i porady dla telemarketerów w iście praktycznym stylu!